نمایش فهرست محصولات

تجهیزات فیبر نوری (0-محصول)


DMC-F02SC
مبدل Singe Mode با قابلیت تبدیل 100Base-TX به 100Base-FX SC (برد 2km)
دی لینک D-Link
موجود نیست

DMC-F30SC
مبدل Singe Mode با قابلیت تبدیل 100Base-TX به 100Base-FX SC (برد 30km)
دی لینک D-Link
موجود نیست

DMC-F15SC
مبدل Singe Mode با قابلیت تبدیل 100Base-TX به 100Base-FX SC (برد 15km)
دی لینک D-Link
موجود نیست

DMC-G01LC
مبدل SFP با قابلیت تبدیل 1000Base-TX به SFP (بدون ماژول)
دی لینک D-Link
موجود نیست

DMC-805X
مبدل 10G CX4 به +10G SFP
دی لینک D-Link
موجود نیست

DMC-1002
ماژول SNMP برای شاسی DMC-1000
دی لینک D-Link
موجود نیست

DMC-1001
منبع تغذیه برق برای شاسی DMC-1000
دی لینک D-Link
موجود نیست

DMC-1000
شاسی با ظرفیت 16 مبدل فیبر به ایترنت
دی لینک D-Link
موجود نیست

DMC-1910T
مبدل Dual Wave Length Singe Mode TX با قابلیت تبدیل 1000Base-TX به 1000Base-LX SM SC (برد 10km)
دی لینک D-Link
موجود نیست

DMC-1910R
مبدل Dual Wave Length Singe Mode RX با قابلیت تبدیل 1000Base-TX به 1000Base-LX SM SC (برد 10km)
دی لینک D-Link
موجود نیست


DMC-F02SC
دی لینک D-Link

Conversion Scheme : 10/100BASE-TX to 100BASE-FX SC Multi-mode Media Converter (2 km )
Transmission Method : Cut-Through
Auto MDI/MDIX : YES
Installation Methods : Standalone
Full Duplex : YES
Distance : 2Km

موجود نیست
توضیحات
DMC-F30SC
دی لینک D-Link

Conversion Scheme : 10/100BASE-TX to 100BASE-FX SC Single-mode Media Converter (30 km)
Transmission Method : Cut-Through
Auto MDI/MDIX : YES
Installation Methods : Standalone
Full Duplex : YES
Distance : 30Km

موجود نیست
توضیحات
DMC-F15SC
دی لینک D-Link

Conversion Scheme : 10/100BASE-TX to 100BASE-FX SC Single-mode Media Converter (15km)
Transmission Method : Cut-Through
Auto MDI/MDIX : YES
Installation Methods : Standalone
Full Duplex : YES
Distance : 15 Km

موجود نیست
توضیحات
DMC-G01LC
دی لینک D-Link

Conversion Scheme : 10/100/1000Mbps to SFP Media Converter
Transmission Method : Cut-Through
Auto MDI/MDIX : YES
Installation Methods : Standalone
Full Duplex : YES

موجود نیست
توضیحات
DMC-805X
دی لینک D-Link

Conversion Scheme :  10G CX4 to 10G SFP
Transmission Method : Store & Forward
Flow Control : YES
Installation Methods : Standalone/Rack Mount
Full Duplex : YES

موجود نیست
توضیحات
DMC-1002
دی لینک D-Link

SNMP-based and web-based management module for all media converter and power supply modules installed in the DMC-1000 chassis

موجود نیست
توضیحات
DMC-1001
دی لینک D-Link

Redundant Power Supply

موجود نیست
توضیحات
DMC-1000
دی لینک D-Link

16bays to house up to 16 media converters Chassis

موجود نیست
توضیحات
DMC-1910T
دی لینک D-Link

Conversion Scheme : Pair of one-channel single-mode fiber media conversion between 1000BASE-T and 1000BASE-LX
Wavelength : TX: 1550 micron; RX: 1310 micron
Connectors :  1000BASE-T : RJ-45 connector 1000BASE-LX: LC connector
Cables : Single Mode
Distance : 15 Km
Flow Control : 802.3x Flow Control

موجود نیست
توضیحات
DMC-1910R
دی لینک D-Link

Conversion Scheme : Pair of one-channel single-mode fiber media conversion between 1000BASE-T and 1000BASE-LX
Wavelength : TX: 1310 micron; RX: 1550 micron
Connectors : 1000BASE-T : RJ-45 connector 1000BASE-LX: LC connector
Cables : Single Mode
Distance : 15 Km
Flow Control : 802.3x Flow Control

موجود نیست
توضیحات